Schneider Electric

03.03.2020

Компанія Schneider Electric – це світовий лідер у забезпеченні цифрових рішень в галузях управління електроенергією та автоматизації для сталого розвитку та підвищення ефективності.
Вже більше ніж 180 років компанія Schneider Electric робить доступ до електроенергії безпечним, надійним та ефективним.
Усі ці принципи компанія заклала у суть концепції «Life is On»  - право кожної людини на доступ до енергії та цифрового середовища, і максимально ефективне використання цих ресурсів.
 

Інтернет-магазин  «Smart Energia» - авторизований інтернет-магазин компанії Schneider Electric. Це означає, що у нас ви купуєте офіційну продукцію ТМ Schneider Electric з гарантією та за найкращою ціною. Перевірити статус магазина ви можете за посиланням (якщо можливо, я б попросила залишити цю фразу і активний лінк)

На нашому сайті представлені наступні серії:
- Електроустановчі вироби
Електрофурнітура Schneider Electric – це відмінна якість за доступною ціною. Серед серій виробника доступні як бюджетні варіанти, так і преміум серії, які зможуть задовольнити забаганки найвибагливішого клієнта.
Для серії Asfora характерний стриманий стиль та елегантність. Стильна квадратна форма робить вироби цієї серії універсальними для будь-якого дизайну, а наявність більше ніж 50 функцій – оптимальним вибором за невеликі гроші. Ви можете комбінувати кольори внутрішніх механізмів та рамок за власним смаком: білий або кремовий, антрацит та сталь, бронза або алюміній.

Польська серія Sedna – витончена форма, яка майже зливається зі стінкою. Форма м’якого квадрату, можливість комбінувати яскраві рамки з механізмами п’яти кольорів, широкий набір функцій – саме за це користувачі віддають перевагу серії Sedna.

Іспанська серія Unica – всесвітньо відома модульна серія від Schneider Electric. Щоб купити серію Unica у Львові ви можете приїхати в наш офіс щоб обрати колір та форму рамки. Також наші менеджери допоможуть підібрати необхідні функції: розетки, вимикачі, перемикачі, модулі підсвітки, терморегулятори, USB-розетки, вимикач жалюзі, комунікаційні розетки.

Unica New – новинка 2020 року. Unica Studio, Unica Studio Color, Unica Pure пропонують широкий вибір текстур, форм та кольорів. Однією з особливостей оновленої серії є те, що рамки нової серії ідеально підходять до механізмів старої Unica, та навпаки. Головне зберігати правило: новий механізм+новий супорт і старий механізм+старий супорт.

- Модульне обладнання та щити
Компанія Schneider Electric у Україні представляє 3 серії модульного обладнання – Easy9, Домовий(Domae), Acti9. Кожна з цих серій має рекомендоване застосування: комерційна нерухомість, побутове використання, адміністративні будівлі.

Бюджетна серія Easy9 – серія модульного обладнання, яка належить до середньо-цінового сегменту, але при цьому зберігає якість, показники надійності обладнанню верхнього цінового сегменту. Серія включає в себе: автоматичні вимикачі з механізмом миттєвої комутації, ПЗВ, прилад захисту від імпульсних перенавантажень, вимикачі навантажень, реле напруги, а також стильні щитки Easy Box.

Болгарська серія Домовий (Domae) – лідер ринку по співвідношенню ціна-якість. Модульне обладнання цієї серії зарекомендувало себе як серед електриків, так і серед клієнтів. Обладнання рекомендується використовувати для електромереж житлових будинків, офісів, готелів, лікарень і тд.


Серія Acti9 – ефективність гідна вас. При створенні обладнання серії використовувались найбільш інноваційні технології, які допомогли забезпечити високу надійність, довговічність та найкращий захист електрообладнання і персону. Щоб купити автоматичні вимикачі серії Acti9 у Львові залиште заявку і наші менеджери проконсультують вас.

Щитки Mini Pragma -  серія включає в себе навісні та вбудовані корпуси щитків від чотирьох до тридцяти шести модулів на 1, 2 і 3 ряди. Дизайн щитків розроблений та спроектований у Мілані. Купити щитки Mini Pragma ви можете з кольоровим дверцятами: бежевою, бордо, фісташковою або срібною.

Монтажні та розгалужувальні коробки – допомагають проводити монтаж електроустановчих виробів швидко та професійно. Серед асортименту продукції ТМ Schneider Electric ви знайдете: монтажні та розгалужувальні коробки для суцільних стін, для гіпсокартонних стін та розгалужувальні коробки для відкритої установки.

Unica Extend – багатофункціональні стильні подовжувачі від Schneider Electric. У Львові ви можете купити Unica Extend у білому і чорному кольорі, а також з різними перерізами кабелю і комплектацією (кількість силових розеток та USB виходів).


Якщо ви не визначились с серією обладнання або вам необхідна технічна консультація, менеджери інтернет-магазину “Smart Energia” готові відповісти на питання, познайомити з продукцією у нашому шоу-румі у Львові. Оформити замовлення та придбати офіційну продукцію Schneider Electric у Львові ви можете як на сайті, так і в офісі.