Новини

03.03.2020Schneider Electric

Компанія Schneider Electric – це світовий лідер у забезпеченні цифрових рішень в галузях управління електроенергією та автоматизації для сталого розвитку та підвищення ефективності.
Вже більше ніж 180 років компанія Schneider Electric робить доступ до електроенергії безпечним, надійним та ефективним.
Усі ці принципи компанія заклала у суть концепції «Life is On»  - право кожної людини на доступ до енергії та цифрового середовища, і максимально ефективне використання цих ресурсів.

Автоматичний ввід резерву, або АВР – це ціла система, ціль якої – підтримка електричних пристроїв, їхнього електропостачання та живлення у критичні, короткочасні або тривалі перепади чи зникнення напруги.

Розвиток енергозбереження - тема, яка хвилює не тільки простих споживачів, а й великих підприємців і навіть глав держав. У цій статті представлені енергоефективні способи економії електрики.

Система електропостачання ґрунтується на двох ключових факторах: надійність і якість кінцевого продукту. Електрика проходить великий шлях від електростанції до споживача, і чим далі воно віддаляється від свого джерела, тим більше ризик виникнення проблем з якістю енергопостачання. Статистичні дані говорять про те, що в місті перепади напруги електромережі в межах 15% - це вже норма, а в селах цей показник ще вище.

В даний час проблема перепадів напруги в електричній мережі викликає масу питань і стає все більш актуальною. Це відбувається внаслідок постійного збільшення споживання електричної енергії як в побутових, так і в промислових масштабах. Зараз кожна квартира укомплектована великою кількістю потужного побутового обладнання. Справа не обмежується телевізором і холодильником, як в минулі часи. Кондиціонери, морозильники, комп'ютери, пральні машини, відео- і аудіоапаратура це далеко не всі енергоспоживачі, постійно підключені до мережі. Така кількість використовуваних приладів в поєднанні з ненадійними електромережами незмінно призводять до перепадів напруги, результатом яких може стати вихід з ладу дорогої техніки.