Новини

Автоматичний ввід резерву, або АВР – це ціла система, ціль якої – підтримка електричних пристроїв, їхнього електропостачання та живлення у критичні, короткочасні або тривалі перепади чи зникнення напруги.

Розвиток енергозбереження - тема, яка хвилює не тільки простих споживачів, а й великих підприємців і навіть глав держав. У цій статті представлені енергоефективні способи економії електрики.

Система електропостачання ґрунтується на двох ключових факторах: надійність і якість кінцевого продукту. Електрика проходить великий шлях від електростанції до споживача, і чим далі воно віддаляється від свого джерела, тим більше ризик виникнення проблем з якістю енергопостачання. Статистичні дані говорять про те, що в місті перепади напруги електромережі в межах 15% - це вже норма, а в селах цей показник ще вище.

В даний час проблема перепадів напруги в електричній мережі викликає масу питань і стає все більш актуальною. Це відбувається внаслідок постійного збільшення споживання електричної енергії як в побутових, так і в промислових масштабах. Зараз кожна квартира укомплектована великою кількістю потужного побутового обладнання. Справа не обмежується телевізором і холодильником, як в минулі часи. Кондиціонери, морозильники, комп'ютери, пральні машини, відео- і аудіоапаратура це далеко не всі енергоспоживачі, постійно підключені до мережі. Така кількість використовуваних приладів в поєднанні з ненадійними електромережами незмінно призводять до перепадів напруги, результатом яких може стати вихід з ладу дорогої техніки.