Дилерам

Умови співпраці з дилерами та будівельними компаніями

У нас особливий підхід до кожного клієнта. Умови та розмір наданих дилерських знижок залежать від вартості обраного товару й обговорюються нашими менеджерами з кожним клієнтом індивідуально але не можуть бути меншими, аніж для оптових покупців.

Щоб стати дилером інтернет-магазину Смарт Енергія, потрібно зареєструватись на сайті у вкладці "Реєстрація". Після цього Вам на пошту прийде лист з підтвердженням реєстрації. Після підтвердження реєстрації Вам потрібно зв'язатися з нами по будь-якому номеру телефона з вказаних на сайті, і надати менеджеру наступні копії документів: витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, або Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи, а для платників ПДВ - також свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ.

Доставка товару дилеру може бути здійснена безпосередньо зі складу та при необхідності - транспортом інтернет-магазину Смарт Енергія (за домовленістю).

При купівлі товару на суму від 1000 грн доставка в межах м.Львова безкоштовна. Якщо оплата здійснена до 12-ї години, доставку здійснюємо до кінця дня, якщо після 12-ї години - до обіду наступного дня.

Доставка в інші регіони України здійснюється на умовах компанії перевізника.
Ми націлені на довгострокову та плідну співпрацю!