до кошика

Корзина покупок
 

Digitus SC/UPC-SC/UPC,50/125, OM4,duplex[DK-2522-05-4]

Digitus SC/UPC-SC/UPC,50/125, OM4,duplex[DK-2522-05-4]
Виробник DIGITUS
Модель: DK-2522-05-4
Код товару: 88209
попереднє замовлення
Відправляємо протягом 24 годин
Оцінка товару: 0
попереднє замовлення 350.00 грн
350.0000
Самовивіз: З центрального складу у Львові.
Кур'єрською службою "Нова Пошта".
Кур'єрською службою "САТ".
Кур'єром по Львову - безкоштовно від 1000 грн.
Україна - за тарифами перевізника
  • Готівкою
  • Безготівковий розрахунок
  • Приват24
  • Платіжною карткою Visa/MasterCard
  • від 5 000 грн. – 5%
  • від 10 000 грн. – індивідуально
Протягом 14 днів з дати замовлення
Характеристики.
Тип кабелю I-VH 2G50/125
Тип шнура Дуплекс
Default
Диаметр волокна 50
Диаметр кабеля 3
Довжина
Класс волокна OM4
Оболочка LSOH
Особливості Коннекторами с керамическими наконечниками
Полировка UPC
Тип волокна Многомод
Тип коннектора SC-SC
Цвет кабеля розовый

Написати відгук


Ваше Ім’я:

Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:



Вас може зацікавити