Про нас

Інтернет-магазин Смарт Енергія

Про компанію

 

З моменту свого заснування інтернет-магазин Смарт Енергія постачає найширший спектр електрообладнання.

Стратегія розвитку інтернет-магазину Смарт Енергія орієнтована на довготривалі відносини із замовниками і будується виключно на індивідуальному підході до кожного клієнта.

Переконливим доказом  надійності компанії є постійне та регулярне збільшення асортименту продукції, ріст портфелю замовлень та вже реалізованих проектів.

Основним завданням інтернет-магазину Смарт Енергія є постачання комплексних рішень по електрообладнанню для промислових та житлових об’єктів та інфраструктури. Наша компанія займається постачанням усіх видів кабельно-провідникової продукції, в т.ч. високовольтних кабелів, автоматики, електрощитового обладнання, освітлювальних приладів, електроінсталяції, електрофурнітури тощо.

Інтернет-магазин Смарт Енергія є ексклюзивним представником Chint та NOARK Electric в Західній Україні, а також дилером відомих виробників серед яких Philips, Schneider Electric, DeLux, DS Electronics (TMZubr”), DKC, ЛКЗ (Львівський кабельний завод), ЗЗКМ (Запорізький завод кольорових металів), Світлові технології

Завдяки довготривалій співпраці із провідними виробниками та дистриб’юторами ми маємо можливість запропонувати клієнтам функціональні та комплексні рішення для профільної галузі, що дозволяє нам працювати по конкурентних цінах на ринку будівельних та монтажних послуг.
Наші працівники готові запропонувати Вам оптимальне рішення з постачання електротехніки в найширшому ціновому діапазоні
та надати консультацію про будь-який товар з нашого асортименту та допомогти зробити правильний вибір. Адже ми займаємось цим професійно!

Індивідуальний підхід до кожного клієнта та досконала якість нашої продукції – запорука успішної реалізації Вашого проекту.

 

Ми працюємо з такими виробниками