АВР від Chint

21.02.2019

Автоматичний ввід резерву, або АВР – це ціла система, ціль якої – підтримка електричних пристроїв, їхнього електропостачання та живлення у критичні, короткочасні або тривалі перепади чи зникнення напруги.

АВР потрібен тоді, коли необхідне перемикання навантаження між джерелами електричного живлення під час аварії або ж збоїв систем електропостачання. Грубо кажучи, АВР перемикає навантаження з одного джерела живлення на інше.

Іноді можуть використовувати системи АВР для кількох джерел, якими, наприклад, можуть бути автономні дизельні електростанції чи бензинові генератори.

Контактори реалізовуються у схемі автоматичного вводу резерву. Така схема комплектується у щиті. Як правило, є два контактора з блокуванням, а також – реле контролю над фазами, що слідкує за параметрами електричних мереж, як основного, так і резервного джерела.

Сучасні схеми АВР використовують багатофункціональні реле, які контролюють напругу та частоту у кожній фазі. Абсолютний контроль – перевага подібних реле.

Щити АВР формуються на основі комплектуючих вітчизняних або ж закордонних виробників. Сама конструкція нагадує щит чи шафу.

Є достатня кількість виробників, що займаються виробництвом та підтримкою АВР, але ми рекомендуємо виробника CHINT, що зарекомендував себе, як якісний та надійний виробник подібної електричної продукції. Варто зазначити, що АВР від CHINT – це справді хороший та стабільний помічник, який може допомогти у критичній ситуації чи аварії. А у нашому Інтернет-магазині діє спеціальна знижка на усю продукцію від CHINT, зокрема АВР, -25%!